Людям з порушення зору Звичайна версія
12.06.2019

10 червня 2019 року уповноваженою особою Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (далі – Фонд гарантування) на ліквідацію АТ «БРОКБІЗНЕСБАНК» було подано документи державному реєстратору юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань для державної реєстрації припинення банку як юридичної особи в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (далі – ЄДР).

05.11.2018

З 07 листопада 2018 року Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (далі – Фонд) здійснює відшкодування коштів вкладникам АТ «БРОКБІЗНЕСБАНК» за договорами банківського вкладу незалежно від дати їх закінчення та за договорами банківського рахунку (включаючи карткові рахунки) в межах 200 тисяч гривень засобами Автоматизованої системи виплат Фонду (далі - Система).

31.07.2014

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (далі - Фонд) повідомляє, що виплати відшкодування вкладникам АТ "БРОКБІЗНЕСБАНК", які не звернулися до банку-агента Фонду в період з 18 червня по 29 липня 2014 року, здійснюватимуться за результатами розгляду їх індивідуальних письмових звернень до Фонду.

25.06.2014

З огляду на ситуацію, що зараз склалась в Донецькій та Луганській областях, банк-агент Фонду гарантування вкладів фізичних осіб - АТ "Райффайзен Банк Аваль", що здійснює виплати відшкодування коштів вкладникам АТ "БРОКБІЗНЕСБАНК", був змушений з 16.06.2014 закрити усі відділення у Донецькій області та в місті Луганськ.

06.06.2014

У зв’язку з численними зверненнями вкладників неплатоспроможного банку АТ "БРОКБІЗНЕСБАНК" щодо початку виплат гарантованої суми відшкодування за вкладами Фонд гарантування вкладів фізичних осіб повідомляє наступне.

18.04.2014

З 23 квітня 2014 року Публічне акціонерне товариство "БРОКБІЗНЕСБАНК" (далі - АТ "БРОКБІЗНЕСБАНК") починає виплати коштів вкладникам за договорами, строк дії яких закінчився до 03 березня 2014 р. включно, та за договорами банківського рахунку (поточні та карткові рахунки). Виплати коштів будуть здійснюватися протягом терміну дії тимчасової адміністрації через установи АБ "Укргазбанк".

15.04.2014

АТ"БРОКБІЗНЕСБАНК" розпочинає процес повернення коштів вкладникам за договорами, строк дії яких закінчився, та за договорами банківського рахунку вкладників. Для повернення коштів вкладникам за зазначеними договорами Фондом гарантування вкладів фізичних осіб (далі - Фонд) буде виділена цільова позика, перший транш якої буде надано 22 квітня 2014 року. В даний момент ведуться переговори та погоджуються умови договору з банком, через установи якого будуть здійснюватися виплати. Назву банку буде оприлюднено на сайті Фонду найближчим часом.