Людям з порушення зору Звичайна версія

АКТИВИ АТ «БРОКБІЗНЕСБАНК» ВИСТАВЛЕНО НА ПРОДАЖ ЗА ПРИНЦИПОМ ОДИН БАНК ОДИН ПУЛ

01.03.2019

ПРЕС-РЕЛІЗ

22 березня 2019 року у системі ProZorro.Продажі відбудуться торги з реалізації пулу активів АТ «БРОКБІЗНЕСБАНК» стартовою ціною  256,94 млн грн (балансова вартість активів – 23 829,31 млн грн). До його складу увійшли права вимоги та інші майнові права за 493 кредитними договорами, що укладені з суб’єктами господарювання, права вимоги за 204 кредитними договорами, що укладені з фізичними особами і забезпечені іпотекою. Також до пулу ввійшли права вимоги на основні засоби, нерухоме майно, дебіторська заборгованість та майнові прав за дебіторською заборгованістю.

Даний Лот №:F10GL41929 був зібраний за принципом один банк – один пул. Спочатку активи виставлялися на індивідуальних торгах у системі ProZorro.Продажі (більшість – неодноразово), але не були викуплені. Згодом ці ж активи не були придбані у складі пулів сформованих за видами активів (кредити юридичних осіб, кредити фізичних осіб, нерухомість, основні засоби).

Торги за вказаним лотом пройдуть за голландською моделлю аукціону з поетапним зниженням ціни, що буде визначена ринком, за результатами відкритого аукціону.

Ознайомитися із складом пулу, зокрема, матеріалами кредитних справ, що увійшли до складу пулу, потенційні інвестори можуть у кімнаті даних банку або у віртуальній кімнаті даних (порядок отримання доступу до віртуальної кімнати даних – за посиланням).

Докладнішу інформацію про лот із описом кредитних угод та переданого забезпечення можна подивитися у публічному паспорті активу – за посиланням. Умови участі в аукціоні на сайті ProZorro.Продажі.

Ліквідація АТ «БРОКБІЗНЕСБАНК» почалась 11.06.2014р. Цього року Фонд гарантування планує завершити ліквідацію. Станом на кінець лютого 2019 року вкладниками банку отримано понад 2 602,23 млн грн у межах виплати гарантованої суми відшкодування. Загальна сума акцептованих вимог кредиторів АТ «БРОКБІЗНЕСБАНК» перевищує 11 163,64 млн грн з яких фондом задоволено 1 012,23 млн грн. Надходження від продажу активів банку з початку ліквідації становлять 1 098,45 млн грн. Переважно – це надходження від реалізації основних засобів та прав вимог за кредитами.